Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

МАУ анонсує літнє розширення напрямків

МАУ анонсує літнє розширення напрямків

Blog thumbnail

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» пропонує своїм пасажирам розширений перелік напрямків для подорожей у липні та серпні у зв’язку із послабленням деякими країнами режиму перетину кордону для українців, які подорожують у туристичних цілях.

Крім того, українським урядом прийнято рішення, яке робить більш комфортним та зрозумілим перетин українського кордону. Зокрема, країни відправлення розподілені на зелені та червоні зони. Після прильоту із «зеленої зони» пасажири не проходять обсервацію або самоізоляцію в Україні. Пасажири, які прибули із «червоної зони» повинні будуть проходити в Україні обов’язкову обсервацію 14 діб.

Згідно із планами авіакомпанії кількість частот та напрямків поступово зростатиме. Проте не виключається ситуативний перегляд частот відповідно до кон’юнктури ринку та економіки кожного конкретного рейсу.

Внутрішні рейси будуть виконуватися за трьома напрямками – Херсон, Одеса та Львів.

ЛИПЕНЬ

У період з 1 по 30 липня МАУ обслуговуватиме внутрішні необоротні рейси до Одеси, Львова та Херсона, здійснюючи їх кожної п’ятниці в регіони та з поверненням до Києва щонеділі. Такий розклад дасть змогу розвивати внутрішній туризм «вихідного дня», а також враховує інтереси внутрішньоукраїнської бізнес-міграції.

СЕРПЕНЬ

У першій половині серпня зміниться лише розклад за напрямком Київ – Одеса: рейси здійснюватимуться у понеділок, середу, п’ятницю та неділю (Одеса – Київ: понеділок, вівторок, четвер, субота).

З 16 ж по 31 серпня ці частоти можуть розширитися рейсами до Одеси щочетверга (щоп’ятниці у зворотному напрямку).

Міжнародні рейси виконуватимуться за напрямками регулярної програми польотів МАУ – Стамбул, Тель-Авів, Амстердам, Франкфурт, Париж, Дубай, Тбілісі, Батумі, Ларнака, Афіни, Лондон, Ніцца, Рим, Неаполь, Баку, Берлін,

Мілан, Мюнхен, Прага, Єреван, Мадрид, Відень, Барселона, Кишинів, а також зберігатимуться періодичні рейси до Торонто.

ЛИПЕНЬ

МАУ в період 1-15 липня планує виконувати п’ятничні та недільні рейси Київ (KBP) – Стамбул (IST), щосуботи – Одеса (ODS) – Стамбул (IST), щочетверга та щонеділі – Київ — Тель-Авів (TLV) та щонеділі Одеса – Тель-Авів (TLV). Окрім цього, передбачаються рейси Київ – Амстердам (AMS) щовівторка й щосуботи, Київ – Париж (CDG) у середу, неділю щотижня.

З 16 по 30 липня дану програму розширять рейси Київ – Стамбул (IST) та Київ – Тель-Авів (TLV) щовівторка. Рейси в Дубай (DXB) почнуть виконуватися щосереди та щосуботи. Також планується розширення міжнародних напрямків. До вже відкритих додадуться рейси Київ – Ларнака (LCA) щосуботи, Київ – Афіни (ATH) щонеділі, Київ – Лондон (LGW) – понеділок, п’ятниця.

На другу половину липня також заплановані рейси Київ – Торонто (YYZ) щосуботи та Торонто – Київ щонеділі.

СЕРПЕНЬ

У серпні місяці планується подальше розширення міжнародних напрямків з 2-3 частотами щотижня. Мережу сформують: Київ – Ніцца (NCE), Київ – Рим (FCO), Київ – Баку (GYD), Київ – Берлін (TXL), Київ – Мілан (MXP), Київ – Прага (PRG), Київ – Єреван (EVN), Київ – Кишинів (KIV), Київ – Мадрид (MAD), Київ – Мюнхен (MUC), Київ – Франкфурт (FRA), Київ – Відень (VIE), Київ – Барселона (BCN).

Більш детальну інформацію щодо рейсів та їх частот у серпні МАУ уточнюватиме протягом липня, спираючись на об’єктивні ринкові передумови.

Для бронювання квитків, прохання звератися до менеджерів авіаційного відділу 

  • 067 4081406 (Екатерина)
  • 067 5074532 (Наталия)
Leave a reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *