Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

Громадянам, що прибувають із червоної зони

Громадянам, що прибувають із червоної зони

Blog thumbnail

​​До уваги громадян, які прибувають до України із країн «червоної зони»!

Нагадуємо, що такі особи мають піти на самоізоляцію на 14 днів або зробити ТЕСТ на ковід-19. Для цього вони повинні ☝️Встановити додаток «Дій вдома». Рекомендуємо українцям встановити додаток заздалегідь, щоб скоротити тривалість проходження прикордонного контролю.

Звертаємо увагу, що список країн «червоної» та «зеленої» зон оновлюється кожні три дні. Ви можете виїжджати до «зеленої» країни, а повертатись коли її статус може перейти до «червоної», тож будьте готові до самоізоляції.

Аналіз можна зробити у визначених лабораторіях, які мають доступ до електронної системи Центру громадського здоров’я України. Лабораторії, яких немає в переліку, не мають доступу до системи, а отже не можуть внести результати дослідження для зняття самоізоляції через додаток «Дій вдома».

Обов’язково повідомте лабораторію про необхідність надати результат аналізу до ЦГЗ для дострокового припинення самоізоляції.

‼️Перелік лабораторій, де можна зробити таке дослідження, дивіться тут:
https://bit.ly/2W0ex2E

Центр громадського здоров’я інформує, що цей перелік може змінюватися, тому обов’язково перегляньте його завчасно у день відвідування обраної лабораторії.

У лабораторії з цього переліку заповніть інформовану згоду на опрацювання даних. У формі необхідно обов’язково зазначити факт перетину кордону, якщо він відбувся протягом останніх 14-ти днів, і точну дату прибуття на територію України.

‼️Для уникнення небажаних наслідків у формі варто зазначити номер телефону, який було використано для встановлення додатку «Дій вдома».

🔸Будь-які повідомлення про негативний результат надіслані на пошту, повідомленням у соцмережах, телефоном тощо до роботи не приймаються.

‼️Результат негативного дослідження має бути введено лабораторією до електронної системи Центру громадського здоров’я України.

🔸Також не можуть бути зараховані дослідження, проведені лабораторією, яка не є в переліку, поданому вище.

🔸Дані, внесені лабораторіями в електронну систему Центру, автоматично синхронізуються із сервісом «Дій вдома».

🔸Про дозвіл на припинення самоізоляції Вас буде поінформовано відповідним повідомленням сервісу «Дій вдома».

Leave a reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *